תפריט

המדריך לאביזרי מין

ברוכים הבאים למדריך אביזרי המין של “רד פוינט”, שיקח אתכם עמוק עמוק לתוך העולם המופלא של מוצרי הסקס. דרך המאמרים שלפניכם, הכתובים בשפה בהירה וידידותית, נשתדל לסייע לכם להחליט איזה אביזרים מומלץ לכם לרכוש, כיצד לחפש אותם בנבכי האתר וכמובן – איך כדאי להשתמש בהם.

בחירת אביזרי מין

בחירת האביזר המתאים
האם מוצרי מין הם בשבילכם?
מוצרי מין הם אמצעי מצוין להותיר את מערכת היחסים שלכם אינטימית ובריאה. הם לא רק יכניסו שעשוע וריגוש לחיי המין שלכם, אלא עשויים לשמר את בריאותכם המינית.
מוצרי מין במערכת יחסים
אנשים מסוימים נוטים להירתע ממעורבות כלשהי של מוצרי מין בתוך מערכת יחסים אינטימית, אבל האמת היא שבמרבית המקרים הדבר מביא להתנסות זוגית מספקת, להגברת האמון ההדדי בין בני הזוג ולחידוש ההבנה ביניהם.
החומרים מהם עשויים מוצרי מין
הבחירה בחומר ממנו עשוי האביזר שלכם צריכה להביא בחשבון אלמנטים רבים, ובכלל זה השימוש שאתם מייעדים לו וכן רגישויות ואלרגיות לחומרים מסוימים.

שימוש במוצרי סקס

שימוש באביזרי מין
ניקוי וטיפול
ניקוי וטיפול נכון יעזרו לשמר ולהאריך את משך חיי המדף של המוצר שלכם, ובנוסף לכך יסייעו לשמור על בריאותכם האישית בכל פעם שתעשו בו שימוש.
חומרי סיכוך
חומרי סיכוך נועדו לוודא שקיום יחסי המין שלכם (גם כשמדובר באוננות) יהיו קלים, בטוחים וכמובן – נעימים יותר.
מוצרי סקס ואוננות
אוננות היא דרך מרגשת להגיע לסיפוק מיני, ולו רק בגלל שהיא מעניקה לנו את האפשרות להיחשף לגופנו באווירה בטוחה, ואם תרצו, בריאותית.

העולם המופלא של אביזרי המין

אביזרי מין: מה זה בדיוק?
אצל רובנו קיים בלבול רב באשר לשאלות כמו מה בדיוק עושה ויברטור ובמה הוא שונה מדילדו, וזה עוד לפני שנכנסנו לעולם מאלצי האורגזמה, מאריכי האיבר והאביזרים הנהדרים האחרים. המגוון והמורכבות של האביזרים הקיימים המוצעים כיום, על החומרים השונים שמהם הם עשויים, יכול להוות מוקש רציני למי שנחשף אליהם בפעם הראשונה. אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן: במדריך שלפניכם תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לרכישה המושלמת והאולטימטיבית מבחינתכם.
ויברטורים
ויברטורים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה (ובמקרים מסוימים, גם של הגבר!) החל מהארנב האגדי ועד לליפסטיק הרוטט הקטן והדיסקרטי – לכל אחד מהם יש מאפיינים ויתרונות משלו.
דילדואים
דילדואים הם אביזרי מין זכריים לא רוטטים, והם מוצעים בקשת רחבה של צורות וגדלים – החל מכאלה שמעניקים תחושה טבעית ואמיתית ועד לדילדואים רפואיים עשויים פיירקס, המאפשרים גירוי פנימי שאינו תלוי ברטט.
אביזרי מין לגבר
אביזרי מין לגבר מוצעים כיום במגוון עצום, וניתן להשתמש בהם לבד או עם בן/בת הזוג.
אביזרי מין לאישה
החל מהמוצרים הרכים, המגרים והרוטטים ועד למאלצי האורגזמה החזקים והעוצמתיים – אפשר בהחלט לומר שנשים יכולות ליהנות כיום ממבחר כמעט אינסופי של אפשרויות לגירוי חושים.
מוצרי מין אנאליים
עבור אנשים מסוימים, מין אנאלי יכול להיחשב לעניין שהוא טאבו, בגדר איסור מוחלט, אבל בואו נודה על האמת – רבים מצליחים ליהנות מהתחושה ומהגירוי הפנימי החזק שהוא מעניק. אם תרצו, אביזרי מין אנאליים יכולים להיות דרך מצוינת לשלב מין אנאלי בתוך מערכת היחסים שלכם.
סאדו מאזו – BDSM
עם מבחר של אביזרי שליטה, החל באזיקים וכלה בשוטים למיניהם, כל אחד מאיתנו יכול לחוות גירוי מיני הכרוך בכאב.

מאמרים

מבחר מאמרים
מוצרים אנאליים
משחקים אנאליים יכולים לעתים להיתפס כטאבו, אבל מצד שני הם יכולים להוסיף נדבך של הנאה תוך הוספת אלמנט חדש לחיי המין שלכם.
איך הוא יידע מה את רוצה?
בדרך כלל, ההחלטה לגבי מוצרי הסקס שאנו מבקשים להכניס לחדר המיטות, בדיוק כמו בחיים, כרוכה בהתלבטות קשה, לעתים אפילו מעט מפחידה. אז מה עושים? ובכן, בנות, הנה לפניכן שיטה מוכחת שנשים משתמשות בה כבר שנים – שליחת רמזים לכיוון בן הזוג…