ויברטורים לנקודת ה-G הנשית

על נקודת ה- G כולנו שמענו, נשים וגברים כאחד, ועכשיו? הגיע הזמן להפוך את הדיבורים למעשים! “רד פוינט” מעניקה לך את הוויברטורים הטובים בעולם עבור נקודת ה- G! היכן שוויברטורים אחרים נכשלים – הוויברטורים שלנו ירטיטו אותך עד לאורגזמה חייתית במיוחד!

מציג את כל 22 התוצאות

“רד פוינט” מביאה עד אליך את הוויברטורים המושלמים עבור נקודת ה- G, מתוצרת היצרנים הטובים בעולם בהולנד, צרפת וגרמניה.

העיצוב האנטומי המוקפד של הוויברטורים, הוא תוצאה של שנות מחקר רבות – מה שמאפשר להם להגיע בקלות את אותה נקודה נהדרת.

הכיפוף הייחודי, הרטט המטריף, והפיצ’רים הנוספים המאפיינים את הוויברטורים הללו – עומדים לקחת אותך למחוזות אורגזמיים שעדיין לא הכרת!

המבחר שתמצאי אצלנו, הצוות המקצועי שלנו, ותנאי ההזמנה הנוחים והדיסקרטיים – ייגרמו לך לא לחשוב פעמיים בדרך לאורגזמה הבאה שלך.

אנו מובילים את תחום אביזרי המין בישראל כבר מעל שלושה עשורים, והמוניטין שלנו מבוסס על ניסיון, איכות, ואלפי לקוחות מרוצים!

כל המוצרים שלנו עשויים מחומרים בטוחים ורפואיים, כך שאת יכולה להיות רגועה כשאת מחדירה אותם אל תוכך בהנאה…

הדאגה היחידה שלך היא לא להרעיש יותר מדי לשכנים!

 

איך אדע מה גודל הוויברטור המתאים לי?

המוצרים שלנו מופיעים עם מידות מדויקות בסנטימטרים, כך שאת יכולה להבין מה הגודל שלהם במציאות. כדי להבין מהו הגודל המתאים עבורך, את יכולה להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בכל שלב – ונשמח לעזור! מעבר לכך, זכרי שיש לך שליטה על החדרת הוויברטור, ולכן את יכולה לקבוע את עומק החדירה.

 

כמה מצבי רטט יש לוויברטורים שלכם?

אנו מציעים וויברטורים שונים, כשלכל מוצר יש דרגות רטט שונות. בדף המוצר עצמו ישנו פירוט לגבי מספר מצבי הרטט ועוצמתם – כך שתוכלי לבחור את מה שמתאים לך!

 

אפשר לקחת את הוויברטור למקלחת?

חלק מהוויברטורים שלנו מיוצרים על מנת לענות לצורך זה – והם עמידים בפני רטיבות. חפשי בפירוט המוצר לגבי עמידות בפני מים.

 

אני מחפשת וויברטור טוב במחיר זול – יש כזה?

בהחלט! “רד פוינט” מובילה את תחום אביזרי המין בישראל, ומציעה מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים והוגנים – כך שכל אחת תוכל לפנק את עצמה!

 

איך אני מוצאת את נקודת ה- G?

כיוון שהנקודה לא נמצאת באותו מקום אצל כל אישה, מומלץ לחקור מעט את העניין בעצמך או עם הפרטנר\ית. טיפ קטן להתחלה – אצל רוב הנשים הנקודה נמצאת בעומק של כ- 5 סנטימטרים, ובחלק העליון של הנרתיק.