ביצים סיניות

אנחנו ב”רד פוינט”, לוקחים את הידע המיני שהצטבר במשך אלפי שנים, ומעניקים לך אותו בתוספת חידושים טכנולוגיים ועיצוב אנטומי וסקסי, כך שתגיעי לשיאי האורגזמה הגבוהים ביותר שלך! הביצים הסיניות קיימות כבר אלפי שנים, ויש להן יתרונות מיניים ובריאותיים גם יחד. אצלנו ב”רד פוינט”, אנחנו מביאים אליך את הביצים הסיניות מהדור החדש – המבטיחות לך מחקר מרתק של הגוף שלך, במסע סקסי ומלא אורגזמות!

מציג 1–25 מתוך 34 תוצאות

כשאנו מדברים על ביצים סיניות – אנו ממש לא מדברים על חידוש מהשנים האחרונות. הביצים הסיניות מעניקות לנשים אורגזמות מטורפות כבר אלפי שנים! “רד פוינט” מתחייבים להעניק לך את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בעולם, במחירים נוחים ובקנייה דיסקרטית.

כל המוצרים שלנו, וכך גם מגוון הביצים הסיניות – מיובאים ישירות מהיצרנים הטובים בעולם (הולנד, צרפת, גרמניה), והם עומדים בבקרת האיכות ותנאי הייצור האירופאיים.

על מנת לענג את עצמך בצורה הטובה ביותר, או לאפשר לפרטנר/ית שלך לעשות זאת – הביצים הסיניות מוחדרות אל הנרתיק או אל פי הטבעת, ולכן חשוב שהן תהיינה מעוצבות בצורה אנטומית ונוחה במיוחד!
כל הביצים הסיניות שתמצאי בקטלוג שלנו, עשויות מהחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר, ולכן הן מבטיחות לך עונג צרוף ואורגזמות בלתי נשכחות למשך שנים רבות!

מהי המטרה של הביצים הסיניות?
הביצים הסיניות מחזקות את רצפת האגן ואת שרירי הנרתיק – ולכן מאפשרות לך אורגזמות חזקות יותר. כיום מיוצרות ביצים סיניות המשלבות פיצ’רים נוספים (רטט, חספוס), ומאפשרות לך לענג את עצמך, או יחד עם הפרטנר/ית שלך.

איך פועלות הביצים הסיניות?
הביצים הסיניות מוחדרות אל הנרתיק, או אם את מעדיפה – אל פי הטבעת. לאחר החדרתן ניתן להפעיל את הרטט במידה וישנו, לשלב עם חדירה, או לכווץ את שרירי הנרתיק.

מה עדיף – ביצים סיניות או ויברטור?
כשמדובר באביזרי מין – תמיד כדאי לנסות ולבחון מה מתאים לך. למעשה, אין סתירה בין השניים וניתן להשתמש בהם במקביל. כך למשל, החדרת ביצים סיניות לנרתיק בשילוב עם חדירה אנאלית – תעניק לך גירוי מושלם של נקודת הג’י!

אילו סוגים של ביצים סיניות יש?
כיום תחום ייצור הביצים הסיניות התפתח, ואת יכולה למצוא אצלנו מגוון מרשים מהן! חלק מהביצים מגיעות עם רטט שניתן להפעיל בעת שהן נמצאות בתוך הנרתיק, חלק מהן מעוצבות בתוספת זיזים מחוספסים ליצירת גירוי בפנים הנרתיק, חלק משמשות גם כמשקולות לחיזוק רצפת האגן ועוד. הביצים לעתים מגיעות כזוג ולעתים כיחידות – ע”פ העדפתך האישית.