תפריט

רשת מוצרי סקס רדפוינט – מי אנחנו?

40 שנים של ותק, אמינות – ועכשיו גם אתר אינטרנט משודרג


“רד פוינט” הינה הרשת הגדולה והוותיקה בישראל לשיווק אביזרי ומוצרי מין. הרשת נוסדה בשנת 1979 על ידי אריק שטיינברג (המנהל אותה גם כיום) ומאז הפכה, בעקביות ובמקצועיות, למובילה בתחומה.

 

מדי שנה מייבאת “רד פוינט” לישראל מבחר גדול ומגוון של אביזרים ומוצרים לשיפור החוויה המינית, המשווקים בפריסה ארצית, הן בסניפיה והן באינטרנט. כחלק מהחזון שחרטה על דגלה, מקפידה “רד פוינט” על שיווק מוצרי איכות בלבד, המיובאים ממיטב החברות באירופה (צרפת, הולנד וגרמניה), זאת לאחר שעברו תהליכי בקרה קפדניים של משרד התקנים האירופאי. בזכות הפיקוח הקפדני, מוצרי “רד פוינט” הינם בטוחים לשימוש ועמידים לאורך שנים, וכמובן שומרים על בריאותם האישית של הצרכנים. בסופו של דבר, כל מוצר סקס בא במגע עם הגוף, ולכן חשוב שיהיה עשוי מהחומרים הטובים ביותר.

 

החנות המרכזית של רשת “רד פוינט” ממוקמת ברחוב המזמרה 10 נס ציונה. יש לכם שאלה או תהיה לגבי מוצר? היעזרו במספרי הטלפון הבאים: 089408496 או 088599408.

 

הוותק והניסיון הרב שנצבר ב”רד פוינט” במהלך 40 שנות פעילותה, מחייבים אותה להמשיך ולשמור על אמון לקוחותיה. אלפי לקוחות מרוצים ממשיכים לתת מדי שנה את אמונם ברשת, שבזכות הניסיון המצטבר הפכה למותג המוביל בישראל בתחום המוצרים המשלימים לשיפור חיי המין. כחלק מכך, “רד פוינט” מחוייבת לאמינות ולשקיפות כלפי כלל לקוחותיה, מהרגע שבו יצא המוצר את חנותנו ועד לסיפוקו המלא של הלקוח.

 

כמי שלקחה על עצמה את נושא העלאת המודעות והשימוש במוצרים לשיפור חיי המין, “רד פוינט” גם מקפידה לעקוב אחר השינויים הגלובליים והפיתוחים העדכניים ביותר בענף אביזרי הסקס, להתחקות אחר העדפותיו ורצונותיו הייחודיים של הצרכן הישראלי, ובהתאם לכך, לרענן באופן עקבי את מבחר האביזרים והמוצרים.

 

חנות האינטרנט שלנו

חנות האינטרנט של “רד פוינט” מציעה לכם את כל המוצרים המשווקים בסניפי הרשת, כשהיתרון הוא באפשרות לשוטט בדיסקרטיות בין שלל המוצרים, להזמין את המוצר המבוקש ולקבלו הביתה בחבילה אטומה וללא זיהוי השולח.

 

מדובר, ללא ספק, בחוויית הקנייה המושלמת, המעניקה מענה לכל דרישה שתסייע לשפר את חיי המין שלכם. מוצרים מוכרים, “צעצועים” מענגים ואפילו אביזרים למנוסים שבינינו – שיטוט באתר יחשוף בפניכם מבחר ענק של מאות אביזרים ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר, בטווח רחב של מחירים. מומלץ כמובן גם לשים לב למבצעים האטרקטיביים המתעדכנים כאן כמעט מדי יום.

 

בבואכם לבצע רכישה בחנות שלנו, היו בטוחים שהתהליך כולו מתבצע באופן אנונימי לחלוטין, החל מחיוב כרטיס האשראי ועד להגעת המשלוח אליכם הביתה. בשום שלב אין צורך להציג פרטים מזהים (למעט כתובת למשלוח), כך שאף אחד מלבדכם לא יידע כלל על הרכישה שביצעתם ב”רד פוינט”.

 

חשוב לציין, כי “רד פוינט” עושה מאמצים רבים כדי לתת מענה לכל הדרישות והצרכים בכל רמות המחירים. בחנות שלנו תוכלו למצוא אביזרים שונים במחירים הנהוגים בשוק, מוצרים בעלות נמוכה במיוחד, מוצרי פרימיום יוקרתיים וכמובן חבילות ומבצעים מיוחדים. “רד פוינט” אף דואגת לערוך סקרי שוק עדכניים, כדי לוודא כי מחירי מוצריה משווקים במחירים הוגנים ותחרותיים.