תפריט

מדיניות המשלוחים – חנות סקס רד פוינט

מדיניות המשלוחים בחנות שלנו מבטיחה כי המוצר/ים שרכשתם יגיע/ו עד לפתח ביתכם במהירות האפשרית וכמובן תוך שמירה על דיסקרטיות מירבית.

היה ורכשתם מוצר כלשהו באתר (או יותר מאחד) והעיסקה אושרה על ידי חברת האשראי, פרטי ההזמנה מועברים באופן ממוחשב ומיידי למרכז הלוגיסטי של “רד פוינט”. לאחר אימות דקדקני של ההזמנה, מוכנס/ים המוצר/ים למעטפה אטומה ונשלח/ים בדואר רשום לכתובתו של הלקוח. על גבי המעטפה לא נרשם כל פרט מזהה של השולח (למעט כתובת ת.ד. למקרה של חזרה), ופרטי הכתובת המדויקת של המזמין כפי שהוזנו באתר.

חשוב לציין: הזמנה שמבוצעת באתר עד השעה 14:00 במהלך יום עבודה – תצא למשלוח עוד באותו היום, ואילו הזמנה שתבוצע לאחר השעה 14:00 תצא למשלוח ביום שלמחרת. בכל מקרה, “רד פוינט” עושה את מיטב המאמצים כי מוצר/ים שנרכש/ו באמצעות האינטרנט יגיע/ו אל הלקוח תוך 3 ימי עבודה לכל הפחות.

משלוח מהיר: לרשות לקוחותינו עומדת האפשרות לקבל את המוצר/ים בתוך 48-24 שעות, באמצעות משלוח מהיר. משלוח זה נעשה באמצעות “דואר אקספרס” ומחייב את הלקוח בתשלום ישיר לשליח הדואר (גוביינא) עם קבלת המוצר/ים. היה וברצונכם לקבל את המוצר/ים בדרך זו, אנא ציינו זאת במהלך ההזמנה.