מוצרי זיקפה והשהייה

“רד פוינט” מאפשרת לכם – הגברים, לנצל את הפוטנציאל המיני המלא שלכם, וליהנות מזקפה חזקה ואורך חיים בלתי מתפשר במיטה! אנו מספקים לכם את מוצרי הסקס האיכותיים ביותר בארץ – כבר שלושה עשורים ברציפות. קרמים, גלולות טבעיות, טבעות רוטטות, רצועות וקולרים, שיאפשרו לך ולפרטנר\ית שלך ליהנות מסקס מהנה וממושך ללא פשרות!

מציג את כל 21 התוצאות

גבר, אנו גאים להעניק לך את מוצרי הזקפה וההשהיה הטובים בעולם, כולם עומדים בתקנים הגבוהים ביותר, מיוצרים מחומרים טבעיים, ומאושרים ע”י משרד הבריאות.

“רד פוינט” מובילה את שוק מוצרי הסקס בישראל כבר עשרות שנים, ואין זה מפתיע – בהתחשב בעובדה שאנו לא מתפשרים על איכות המוצרים שלנו, ודואגים להתאים אותם לקהל הישראלי.

בין מוצרינו תוכל למצוא קרמים בעלי אפקט השהיה, עיבוי והגדלת האיבר, וזקפה חזקה במיוחד.

הקפסולות שלנו הן טבעיות לחלוטין, ומעניקות לך את הזקפה שתמיד רצית – ולאורך זמן!

בנוסף, תוכל למצוא אצלנו טיפות חשק, טבעות רטט לעינוג זוגי, רצועות, ומוצרים נוספים לחיזוק הזקפה, שיעניקו לך סקס שעוד לא חווית!

“רד פוינט” מאפשרת לך תהליך הזמנה פשוט ודיסקרטי, כך שלא תצטרך להזדהות בשום שלב בתהליך!

כל המוצרים שלנו משווקים במחירים הוגנים ותחרותיים, ומאפשרים לכל אחד לשדרג את חיי המין שלו בצורה משמעותית!

 

מהיכן מגיעות הקפסולות לשיפור הזקפה?

קפסולות “סופר מן” שאנו משווקים – הן פרי תוצרת ישראלית, ולכן הייצור שלהן מפוקח ע”י משרד הבריאות הישראלי. הקפסולות עשויות תמציות צמחים, ויטמינים ומינרלים, והן בעלות תעודת הכשר.

 

כיצד משתמשים בטבעות ורצועות לחיזוק הזקפה?

את הטבעות והרצועות יש להלביש אל איבר המין בבסיסו, והן מאפשרות גירוי וחיזוק של הזקפה. חלק מהרצועות הן מתכווננות, וניתן להדק אותן לדרגת הלחץ הרצויה.

 

איך בת הזוג שלי תקבל את השימוש בטבעות רטט?

חלק מטבעות הרטט מיועדות לשימוש זוגי, ולכן אין ספק שבת הזוג שלך הולכת להיות מרוצה במיוחד! הטבעות מתלבשות על איבר המין שלך, ומכילות אזור שמרטיט גם את הדגדגן של בת זוגך. באופן זה שניכם יכולים ליהנות מסקס מטריף במיוחד!

 

איך פועלים הקרמים לשיפור הזקפה?

הקרמים שאנו משווקים, למעשה מעודדים זרימת דם מוגברת אל כלי הדם בפין שלך – ובכך יוצרים זקפה מרשימה ואפקט משמעותי של הגדלת איבר המין! את הקרם יש למרוח מספר דקות לפני האקט המיני – בהתאם להוראות היצרן. הקרמים גם הם בטוחים לחלוטין לשימוש, הם עשויים מחומרים טבעיים, ומיוצרים תחת פיקוח משרד הבריאות.