תפריט

מוצרי סקס ואוננות – המדריך לאביזרי מין

במקומות מסוימים, אוננות היא עדיין סוג של טאבו, איסור מוחלט, אולם בו בעת ידוע שאחוז ניכר מהאוכלוסייה נוהג לאונן על בסיס קבוע. אם עדיין לא חוויתם זאת, אתם ללא ספק מחמיצים חוויה גדולה.

אין שום בושה או נטילת סיכון בכל מה שקשור לאוננות. מדובר באקט בריא, בטוח ומספק, שמעניק לכם אפשרות להיחשף אל גופכם בסביבה בריאה ובטוחה. אין שום סיכוי שתיכנסו להיריון או שתידבקו במחלות מין כלשהן בגללה, ואולי, יש לומר, מדובר בדרך הבטוחה ביותר ליהנות מסקס. היה ותחליטו להכניס גם מוצרי מין לתוך שגרת האוננות שלכם, מהר מאוד תגלו מה זה עושה (או לא עושה) לכם, ויחשוף בפניכם מודעות עמוקה יותר לצרכי הגוף שלכם.

ואתן, נשים יקרות…
בחרו את הצעצוע שלכן בקפידה. אין דבר גרוע יותר מלעטוף את התכשיט שלכם במשהו שיתברר מאוחר יותר כגדול או, חלילה, קטן מדי. שכבו לכן בנחת והירגעו, כנסו לאווירה (אולי באמצעות קריאת ספר אירוטי או כל דבר אחר שיגרה אתכן מינית). כשאתן מרגישות מוכנות, שכבו על הגב וחוו את החוויה… השתמשו באצבעות כדי לגרות את האזורים הרגישים, ודאגו להגיע לגירוי מלא לפני שאתן מתחילות להשתעשע.

ממשיכים… הקפידו שהצעצוע שלכן עטוף בחומר סיכוך ומקמו אותו בנקודה שבה הוא מרגיש לכן הכי נוח. זכרו – זה הכל אתן. אתן מענגות את עצמכן ורק את עצמכן. אין לכן שום דבר אחר לדאוג בשבילו, לכן עשו מה שמרגיש לכן טוב ונכון. אל תהיו מודאגות מ”איך זה נראה”. הגבירו את הלחץ והמהירות, ואם המוצר רוטט תנו לעצמכן זמן לכוון אותו לנקודת הגירוי המתאימה. מה שעשוי להרגיש כתחושה אינטנסיבית מדי בהתחלה, יכול תוך דקות להפוך למשהו שיזרוק אתכן לרקיע התשיעי. הפסיקו והתחילו מתי שתגלו צורך בכך. סובבו אותו לכל כיוון ופשוט עשו כיף. אל תחששו “להציק” לעצמכן. זו ההזדמנות היחידה שיש לכן לחלום את הפנטזיה שלכן למציאות…

חוו את החוויה עם עזרי גירוי נלווים, סרט או רק הדמיון, תנו לידיים לחקור את גופכן ולהדריך אתכן. ואל תדאגו אם האורגזמה מגיעה מהר מדי. מצאו את נקודות הויברטור שיקשו עליכן להגיע לשיא. בפעם הבאה נסו משהו שונה, ואם הרטט חזק מדי – נסו תנוחה עדינה יותר. אולי אפילו תשתמשו במוצר יחד עם מגבת או חומר רך אחר.