תפריט

מוצרי מין אנאליים

בקרב אנשים מסוימים, מין אנאלי יכול להיות משהו שהוא בגדר טאבו מוחלט, אך יחד עם זאת רבים אחרים נהנים מהגירוי שהוא מעניק להם. לכן, מוצרי סקס אנאליים עשויים להוות דרך מצוינת לשלב סקס אנאלי במערכת יחסים, כאשר גם כאן הכלל הבסיסי הוא להקפיד על שימוש בחומרי סיכוך, אחרת החוויה עלולה להיות מכאיבה במידת מה.

פלאגים אנאליים
פלאגים אנאליים מיועדים להיות מוכנסים לאיזור פי הטבעת ולהישאר שם, מבלי לגרום לתחושה כלשהי של אי נוחות. הם מעוצבים כך שהם אינם יכולים להיכנס עמוק מדי ועדיין להעניק את הגירוי המתאים. גם בתחום זה קיים מגוון רחב של סגנונות וצורות, ובכלל זה פלאגים רוטטים ומתנפחים. בעת בחירת הפלאג האנאלי, במיוחד בפעם הראשונה, מומלץ להתחיל עם הדגמים הקטנים יותר והפחות מפחידים. המפתח לשימוש מוצלח בהם הוא הרפיה של השרירים וכמובן, הקפדה על חומר סיכוך איכותי ובכמות מספקת.

יתרונות:

מגיעים במגוון גדלים, צורות וצבעים
חלק מהדגמים מאפשרים רטט תוך כדי ההחדרה
דגמים אחרים מאפשרים ניפוח פנימי
מושלמים לשימוש עם בן/בת זוג

מוטות חרוזים אנאליים
חרוזים אנאליים הם דרך נפלאה להיחשף בפעם הראשונה לגירוי אנאלי. הם יכולים להיות רכים או קשיחים (תלוי בחומר ממנו הם עשויים), ובדרך כלל הם מחוברים באמצעות כבל או פלסטיק גמיש, המאפשר ל-5 או 6 חרוזים לחדור בעדינות לאיזור פי הטבעת וכן לצאת בקלות. ניתן להשתמש בהם במהלך קיום יחסי מין ולהסירם כשמגיעים לשיא, משום שהם גורמים להגברת התחושה והגירוי המיניים. חומר סיכוך הוא כמובן פריט חובה גם כאן, ובכל מקרה יש להשתמש בהם בעדינות ולטפל בהם כראוי, ותמיד לבדוק אותם בטרם השימוש אם המחרוזת איננה פגומה.

יתרונות:

טווח מידות רחב של חרוזים
מושלם לשימוש ראשוני באקט אנאלי
טווח חומרים – רכים וקשיחים

ויברטורים ודילדואים אנאליים
ויברטורים ודילדואים אנאליים עוצבו במיוחד לצורך החדרה אנאלית, והם מתוכננים באופן ארגונומי להחדרה קלה ונוחה (אם כי הם עשויים להשתנות בגודל ובצורה). שלא כמו פלאגים אנאליים, הם משמשים להחדרה אנאלית מלאה, וגם כאן חשוב להשתמש בחומרי סיכוך מתאימים כדי למנוע חיכוך מיותר או כאב. היה והנכם משתמשים בדילדו או בויברטור אנאלי בפעם הראשונה, מומלץ שתעשו זאת עם דגם קטן ועדין יותר כדי למנוע פגיעה באיזור הרקטאלי או סיבוכים אחרים, ובכל מקרה כדאי לעשות מדי פעם הפסקה עד שמרגישים מספיק מגורים.

המבחר הקיים של דילדואים אנאליים וויברטורים אנאליים מגיע בגדלים שונים, החל מאלה הקטנים העשויים ג’לי ועד לדגמים הגדולים העשויים זכוכית פיירקס.

יתרונות:

מגיעים במגוון דגמים, גדלים, צבעים וחומרים
מאפשרים החדרה עם או בלי רטט
מעוצבים באופן ארגונומי לנוחות מלאה