תפריט

אביזרי מין לאישה – המדריך לאביזרי מין

ביצים סיניות

הביצים הסיניות מיועדות בעיקר לנשים שרוצות לחוות גירוי מיני מבלי צורך להשתמש באביזר פאלי (בעל צורה של איבר מין זכרי) כלשהו. הן מגיעות במגוון אפשרויות, החל מהביצים הרכות שמעניקות גירוי פנימי ועד לביצים הרוטטות שאמורות לגרום לגירוי באיזור הדגדגן. ביצי הדו הבסיסיות הן תוספת פנטסטית למגירת האביזרים האישית, משום שבשימוש אישי הן מעניקות תחושה נפלאה ומסייעות לחיזוק רצפת האגן, לשמירה על הבריאות המינית ולהעצמת אורגזמות (במיוחד עבור נשים אחרי הריון). את הביצים ניתן להחדיר בזמן המשגל כדי לקבל תחושה נוספת עבור שני בני הזוג, ואפשר גם להשתמש בהן על בסיס יומיומי במהלך קניות או סתם עוד יום במשרד.

ביצים רוטטות, כמו גם כדורים רוטטים, לוקחים את העניין צעד אחד קדימה, והן מעניקות תחושה נוספת בליווי רטט פנימי רך (מצוין לשימוש אישי או עם בן/בת הזוג). רובן מגיעות יחד עם שלט, המאפשר לשלוט את העוצמה ועל מהירות הרטט, כך שכל אחת יכולה לבחון את הגבולות עד לאורגזמה המושלמת בשבילה.

יתרונות:

מגיעות במגוון רחב של צבעים, גדלים וחומרים
מסייעות בחיזוק רצפת האגן
מהוות אביזר מושלם לרטט זמין

צובטי פטמות
החל מצובטי הפטמות הרגילים ועד אלה המעוצבים כתכשיט, כל אחת יכולה ליהנות ממגע רך או מלחץ חזק יותר באיזור הפטמות. שימוש בצובטי פטמות יכול להוסיף ריגוש מיני גדול מאוד, אם כי הרגישות באיזור הפטמות משתנה מאישה לאישה. במידה ואת נתקלת בכאב לא רצוי או בחוסר נוחות, הפסיקי את השימוש ושאלי את עצמך אם זה בשבילך. צובטי פטמות מעוצבים מאפשרים להוסיף טבעות ואלמנטים נוספים ללא הכאב הכרוך בפירסינג. הלחץ העדין שהם מפעילים על הפטמות מעניק תחושה רכה והופך אותן רגישות יותר. רוב צובטי הפטמות הם מתכווננים, והכי חשוב הוא להימנע מפגיעה ברקמות.

יתרונות:

מתכווננים
מעניקים אפשרות לקישוט הפטמה ללא צורך בפירסינג
הופכים את איזור הפטמות לרגיש יותר

אצבעונים
לפעמים, מסתבר, לא צריך יותר מצעצוע קטן בגודל של אצבע, כדי ליהנות מתחושה נפלאה באיזורים הכי רגישים שלך. ישנן, למשל, שפופרות ג’לי שקופות המולבשות על האצבע ומאפשרות לשחק באיזור הדגדגן, ולכן הן מושלמת לשימוש אישי או עם בן/בת הזוג.

יתרונות:

מגיעים במגוון צבעים, חומרים ועיצובים
מושלמים לריגוש עצמי אישי או יחד עם בן/בת זוג

אביזרים לגירוי הדגדגן
החל ממאלצי אורגזמה המלווים ברטט רך ועד למאלצים עוצמתיים שאינם מצריכים שימוש בידיים, כל אחת יכולה למצוא משהו שמתאים לה. כל מה שצריך הוא פשוט לשכב על הגב וליהנות מהתחושה הנפלאה, בזמן שיש גם אפשרות להעניק לבן הזוג לשלוט מרחוק בחוויה. פרפרים, למשל, מעוצבים כך שהם מתלבשים באופן מושלם על איזור הדגדגן ומעניקים רטט אינטנסיבי. חלק מהאביזרים אף מעוצבים באופן כזה שהם מאפשרים חדירה ומעניקים עונג כפול יחד עם גירוי. ואולם, יש מקום לבחון שימוש באביזרים הללו, משום שנשים מסוימות עשויות למצוא אותם אינטנסיביים מדי.

יתרונות:

מגיעים במגוון סגנונות ועיצובים
חלקם בעלי יחידות שליטה מרחוק
מושלמים לשימוש אישי או עם בן/בת זוג