תפריט

האם מוצרי מין הם בשבילכם? – המדריך לאביזרי מין

מוצרי מין הם אמצעי מצוין להותיר את מערכת היחסים שלכם אינטימית ובריאה. מצד אחד, הם יכניסו עניין וריגוש חדשים לחיי המין שלכם, ומנגד עשויים להוות דרך מצוינת לשמר את בריאותכם המינית.

מוצרי המין כיום הופכים למקובלים יותר ויותר, למרות שיש עדיין מי שמוצאים את עצמם עומדים מול רגשות בושה או אשם. רוב האנשים אינם נוהגים לדון עם אחרים על חיי המין שלהם, ולכן כשאופציות חדשות צצות, התהיות מיד עולות: “האם זה בשבילי? האם זה נורמלי?”

שום תחושה של אשם אינה צריכה להילקח בחשבון כשמדובר בחקר הגוף שלנו, ומוצרי מין הם דרך מצוינת לגלות הנאות חדשות – גם עבורכם וגם עבור הפרטנר שלכם – בדרך בטוחה ומרגשת. במערכת יחסים, כולנו הרי חווים מדי פעם דעיכה בחיי המין. גם אם זו תוצאה של מתח, עייפות או פשוט שגרת חיי היומיום, מוצרי מין יכולים להיות פתרון מצוין כדי להחזיר את “הניצוץ” בחזרה. קחו זמן עם הפרטנר שלכם וגלו מחדש את המאוויים של כל אחד מכם. אפילו עניין פעוט כמו בחירה משותפת של מוצרי מין יכולה להשיב לכם את ההתרגשות והאינטימיות שייתכן שנעלמה מחייכם.

מוצרי מין יכולים אף להיות נפלאים כדי להיחשף לתשוקות האינטימיות של כל אחד מאיתנו. חקר הגוף שלנו, ומה באמת מדליק אותנו, יכול להוביל לסיפוק מיני חסר גבולות.

אבל מוצרי המין הם לא רק עניין של שעשוע. במקרים רבים, הם אפילו חיוניים. עבור נשים שמתקשות להגיע לאורגזמה, ויברטור יכול להיות אמצעי מומלץ ונהדר לחוות שיאים חדשים. שימוש בדילדו יכול אף הוא לעשות פלאים. וגברים? גם עבורם קיים מגוון מוצרים שעוצבו במיוחד לעיסוי בלוטת הערמונית (נקודת הג’י הגברית, ראו מאמר נפרד), ויכולים להגביר את הרגישות והתפקוד המיניים.

אז הנה לכם מספיק סיבות מדוע מומלץ להכניס מוצרי מין לחיי השגרה שלכם. עכשיו כל מה שצריך הוא להחליט איזה בדיוק מתאים לכם…