תפריט

אביזרי מין לגבר – המדריך לאביזרי מין

אם חשבתם שהצרכנים ה”כבדים” של מוצרי סקס הם דווקא נשים, תתפלאו לשמוע שגם גברים רואים בהם אמצעי חיוני לשיפור החוויה המינית. לצורך כך עומד גם לרשותם מבחר רחב מאוד של צעצועי מין לגברים, המאפשרים שימוש אישי או עם בן/בת הזוג. סוג המוצר וסגנונו, תלוי בסופו של דבר במטרות השימוש.

איברי מין נשיים
אלה יכולים להעניק לגברים תחושה הכי קרובה למציאות, אבל כמו בחיים – מה שאתה משלם עבורו, זה בסופו של דבר מה שאתה מקבל. היקרים יותר הם אלה שמעוצבים באופן יותר ריאליסטי עם פירוט רב ככל שניתן. החומרים מהם עשויים איברי המין הנשיים כוללים לטקס וסייבר-סקין, אשר הוא חומר שמעניק תחושה של עור אמיתי ושומר על החום ועל המרקם גם במהלך השימוש. גם כאן חשוב לזכור שכמו בחיים, חייבים להשתמש בחומרי סיכוך כדי להימנע מחוויה קשה ומכאיבה.

יתרונות:

טווח מחירים רחב
מגוון של חומרים
חלק מגיעים עם פתחים ואגינלים ואנאליים
ישנם גם דגמים רוטטים

משאבות
משאבות לאיבר המין תוכננו כך שהן יוצרות ואקום באמצעות יניקה עדינה של האיבר, ובכך עוזרות להגיע לזיקפה או להעניק גירוי נוסף. בדרך כלל הן עשויות פלסטיק או חומר אקרילי קשיח בצורת צינור, ומחוברות לבוכנה שיונקת את האוויר ליצירת ואקום. במהלך ההפעלה, זרימת הדם לרקמות הזיקפה מתגברת ובכך מקשיחה אותה.

גם כאן קיימים מספר דגמים, ביניהם כאלה העשויים ממרקם רך ומעניקים גירוי תחושתי נוסף. יחד עם זאת, התוצאות שהמשאבות מעניקות הן זמניות אך הן עשויות להוות אמצעי שימושי ביותר לגברים עם בעיות בתפקוד המיני. גילוח בסיס הפין או שימוש בחומר סיכוך יעזור ליצור פעולת יניקה טובה יותר ולאפשר להרפות מן הצילינדר אחרי פעמים בודדות.

גברים רבים שעושים שימוש במשאבה מצליחים להגיע לרמת גירוי גבוהה, מה שמסביר את השימוש הגובר בהן במהלך אוננות, מה גם שפעולת היניקה יוצרת תחושה מדומה של סקס אוראלי. גברים אחרים נהנים מיניקה אינטנסיבית יותר ומהאופן שבו האיבר מגיב בתוך שרוול הפלסטיק. אנשים רבים גם עושים שימוש במשאבות במהלך משחקי BDSM, משום שדגמים מסוימים מעניקים רמות שונות של גירוי במהלך היניקה, מה שהופך אותם למושלמים עבור משתמשים חדשים או עבור אלה שרוצים להיחשף לחוויות חדשות. בכל מקרה, משאבה חייבת להיות מטופלת ביסודיות ובקפדנות. אי שימוש לאורך זמן עלול להוביל לפגיעה בנימי האיבר ואפילו לפציעה בבסיס האיבר. בעת שימוש במשאבה בפעם הראשונה, חשוב לעבור את התהליך באיטיות ולהפסיק במידה והוא גורם לכאב.

יתרונות:

מגוון של דגמים שנועדו לתת מענה לצרכים שונים
יתרונות שונים של יניקה
סיוע בהגברת התפקוד המיני
מתאים לשימוש עם או בלי בן/בת זוג
טווח מחירים נוח

טבעות
טבעות להקשחת האיבר ולהארכת משך הזיקפה נועדו לצמצם את זרימת הדם חזרה לתוך הגוף, ובכך הן מאפשרות ליצור זיקפה קשיחה יותר, להגביר את הרגישות באיבר ולעכב את השפיכה.

הטבעות קיימות בוריאציות שונות, החל מאלה המתכווננות אשר מקלות על הלבשתן על האיבר והסרתן, דרך טבעות נוקשות יותר וכלה בטבעות המשלבות רטט. בכל מקרה, בפעם הראשונה מומלץ להשתמש בטבעת מתכווננת, שתאפשר לגלות מה עובד הכי טוב בשבילכם.

בזמן המשגל, באופן טבעי הזיקפה עולה ויורדת, ולכן חשוב לא להשתמש בטבעת יותר מ-20 דקות בכל פעם כדי לאפשר חידוש של זרימת הדרם ולמנוע כניסת רעלים. שימוש ממושך, לעומת זאת, עלול לגרום נזק לנימי האיבר ואף לפגיעה פיזית. אם אתם משתמשים בטבעת בפעם הראשונה, מומלץ שתעשו זאת באופן הדרגתי והאריכו את משך השימוש באופן מדורג, במרווחים של 5 עד 10 דקות. כך או כך, טבעות אינן מומלצות לגברים הלוקים במחלות כלי דם, כמו סוכרת או מחלת עצבים. היה ואתם חשים אי נוחות במהלך השימוש, בחוסר תחושה או בעקצוץ, הסירו את הטבעת ופנו לייעוץ רפואי.

יתרונות:

דגמים מתכווננים
מגוון של חומרים וסגנונות
עוזרות בשמירה על הזיקפה
דגמים המאפשרים התכווצות של שק האשכים
דגמים המשלבים רטט

שרוולים
השרוולים נועדו להתלבש על איבר המין ולהעניק תחושה נוספת תוך הגדלת האורך וההיקף. עם מגוון גדול של חומרים וגדלים, קיימות אפשרויות רבות של שרוולים, ואם אתם סובלים מבעיות בהגעה לזיקפה, דגם המחובר לרצועה יוכל לעשות עבורכם את העבודה. יחד עם חומר סיכוך, שרוולים יכולים גם להעניק מימד אחר לחוויית האוננות. חלקם מעוצבים באופן מיוחד וכוללים תוספות שונות לאורך המעטפת, אשר מגבירים את הגירוי של בת הזוג, כמו זיזים ובליטות קטנות. השרוול הבסיסי הוא סוג של צינור נעים המולבש על איבר המין ונמתח בהתאמה לגודלו, אולם ישנם גם דגמים מעוצבים המותאמים לאיברים גדולים או רחבים יותר. בכל מקרה רצוי להשתמש בחומר סיכוך כדי למנוע חיכוך לא נעים או כאב.

יתרונות:

מושלמים לשימוש עם או בלי בן/בת זוג
מעניקים גירוי נוסף במהלך קיום יחסי מין
מיוצרים במגוון חומרים ובגדלים שונים
מגיעים במרקמים שונים, ובכלל זה זיזים

אביזרי אוננות
אביזרים אלה מעניקים סוג של גירוי ותחושת הנאה נוספת במהלך אוננות. חלקם עשויים סיליקון ואחרים עשויים מג’לי, אבל כולם מעניקים גירוי נוסף ומאפשרים לקחת את חוויית האורגזמה שלב אחד קדימה. חשוב מאוד להשתמש בהם יחד עם חומר סיכוך, בהתאם לחומר ממנו עשוי האביזר.

יתרונות:

מעניקים גירוי נוסף
מיוצרים במגוון חומרים ועיצובים