תפריט

דילדואים – המדריך לאביזרי מין

דילדואים הם למעשה אביזרים לא רוטטים בצורת איבר מין זכרי, והם מגיעים במגוון צורות וגדלים – החל מאלה המעניקים תחושה אמיתית ועד אלה הרפואיים העשויים פיירקס ומאפשרים גירוי פנימי נטול רעידות.

דילדואים מג’לי
דילדואים מג’לי ומסיליקון הם לרוב גמישים ומאפשרים גירוי פנימי לבד או בעזרת בן/בת הזוג. הדילדואים הכפולים מאפשרים משחקים הדדיים תוך כדי גמישות ותנועה חופשית במהלך האקט המיני.

יתרונות:

אינם רועשים
אינם מצריכים שימוש בסוללות
מגיעים במגוון רחב של חומרים, צורות וגדלים
מאפשרים שימוש אישי או זוגי הדדי
מוצעים במגוון של מרקמים המעניקים תחושות שונות
מגוון הדילדואים הקיימים מעוצבים על פי מודלים סטנדרטיים, אולם הם שונים זה מזה בגודל ובמרקם בניסיון להעניק תחושות שונות למשתמשים. ישנם גם דילדואים שעוצבו במיוחד כדי לגרות את נקודת הג’י הגברית, בכך שהם מתעקלים מעט בקצה לצורך כך.
במידה והנכם משתמשים בדילדו בפעם הראשונה, נשים או גברים זה לא משנה, הכלל החשוב ביותר הוא להשתמש בחומר סיכוך מתאים. עניין פעוט זה באמת יכול להיות ההבדל בין חוויה מינית נעימה לסיוט.

דילדו כפול
דילדו כפול הוא בדיוק כמו דילדו רגיל או ויברטור, עם הבדל אחד – הוא מתהדר בשני קצוות. הדבר מאפשר לשני בני הזוג להתנסות בחדירה באותו הזמן. דגמים אלו פופולריים במיוחד בקרב הקהילה ההומו-לסבית משום שהם מציעים חוויה אינטימית יותר ופחות מאיימת, למשל, משימוש בסטרפ-און. גם זוגות סטרייטים יכולים להפיק תועלת מדילדו כפול, זאת במידה והאישה והגבר מעוניינים להתנסות בהחדרה בו-זמנית. מדובר בצעצוע יעיל גם עבור הרפתקנים, והוא נהדר למי שמשתוקק ללכת עמוק יותר ולקבל תחושה רגשית יותר מסקס נטו.

“קצוות כפולים” (כינוי נוסף לדילדו כפול) מיוצרים בעיקר מגומי ומג’לי רך, אך ישנם גם דגמים העשויים מפיירקס המעניקים תחושה שונה לגמרי. ישנם דגמים ישרים, ישנם גם מתעקלים – הכל הולך כיד הדמיון הפרוע.

יתרונות:

אפשרות לשני בני הזוג לחוות חדירה באותו הזמן
מגיעים במגוון צורות ומרקמים
מכפילים את ההנאה הרגילה שבשימוש בוויברטור/ דילדו

דילדו מזכוכית
דילדואים מזכוכית הם סוג של “פריט לאספנים” עבור הרפתקנים אובססיביים למין. הם עשויים מפיירקס רפואי והינם היגייניים והיפואלרגניים. כל דגם שכזה נוצר בנפרד באמצעות תבנית-אב, כך שלא סביר שתמצאו שני דגמים זהים. המגוון הרחב של הדגמים מגיע בצבעים ובעיצובים שונים מתוך ניסיון לגרות את הדמיון ואת החושים.

ישנו מגוון רחב של עיצובים, החל מדילדו בסיסי ועד לפלאגים מתנפחים, שהם למעשה דילדואים קצרים ועגולים יותר המעניקים תגובה תחושתית מיידית. ישנן גם גרסאות של איברי מין זכריים הכוללים ורידים, שמעניקים תחושה נוספת במהלך האורגזמה. דגמים נוספים כוללים כדור בקצה המעניק את כל היתרונות של פלאג אנאלי בשילוב עם יכולת חדירה של דילדו.

דילדו מזכוכית הם למעשה ה”רולס רויס” של הדילדו ונעשה בהם שימוש רחב בקרב כוכבי סרטי פורנו. כפועל יוצא, עלותם גבוהה יותר מעמיתיהם העשויים ג’לי או גומי, אבל התמורה שהם מעניקים שווה את ההוצאה ומבטיחה אורגזמה חלומית במיוחד. הם גם יכולים להתחמם או להתקרר להגברת התחושה המינית.

יתרונות:

עשויים מפיירקס רפואי ומעניקים היגיינה ובטיחות
מגיעים במגוון רחב של צבעים, מרקמים וצורות
מעוצבים באופן ייחודי
מאפשרים קירור או חימום בהתאם לצורכיהם של המשתמשים

סטרפ-און
סטרפ-און הוא אביזר מושלם לשימוש עבור נשים המבקשות להתנסות באקט חדירה, ולמעשה לחוות סקס מנקודת המבט של הגבר. הם מגיעים במבחר רחב של צבעים, צורות וגדלים כדי להחמיא ללובש ומוקפים ברצועות מתכווננות שמטרתן להבטיח התאמה מירבית של הדילדו לגוף. ישנן רצועות הנמכרות בנפרד כדי לאפשר ללובש להשתמש עמן בכל דילדו או צעצוע מין אחר שהוא קשור אליו סנטימנטלית.

יתרונות:

רצועות מתכווננות המאפשרות התאמה לכל גודל וצורת גוף
מגיעים בצבעים ובצורות שונות
אידיאלי לזוגות או ללסביות שמעוניינים להתנסות באקט של חדירה